O nas

Od dnia założenia tj. od 2003 roku Piotr Ludwiczak i Wspólnicy specjalizują się w branży administracji danych obecnie koncentrującą się na trzech obszarach biznesowych:

  • przygotowania i wdrażania w zakresie rekomendacji RODO,
  • świadczenia usług outsourcingu funkcji Inspektora Ochrony Danych
  • doradztwa prawnego w zakresie ochrony danych osobowych.

Nasi specjaliści wdrażają procedury ochrony danych w różnego typu organizacjach, firmach i spółkach od kilku lat. Samo napisanie właściwych procedur i opracowanie informacji dla Partnerów biznesowych to nie wszystko, należy zadbać o przekazanie wytycznych pracownikom, tak aby działali zgodnie z wymogami ochrony danych.

Nie poddajemy się korporacyjnemu stylowi zarządzania, bo profesjonalne działanie przy zapewnieniu rodzinnej atmosfery pracy to dla nas priorytet.

Czym się kierujemy w biznesie:

  • Opieramy się na zasadzie fair play. Traktowanie fair pracowników oraz partnerów biznesowych leży u podstaw podejmowanych działań i decyzji.
  • Naszą największą siłą jest zespół specjalistów. Stale szukamy nowych rozwiązań, które sprawią, że będzie nam się pracowało lepiej.
  • Jakość to podstawa naszej długofalowej strategii budowania wartości, opartej na wiedzy i praktyce naszych ekspertów. Nie szukamy łatwego zarobku ani drogi na skróty. Chętnie podejmujemy się ambitnych i wyjątkowych przedsięwzięć, zawsze przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania.

 

Wierzymy, że naszym najważniejszym kapitałem są doświadczenie, wiedza oraz praktyka.

Nasz Zespół

Piotr Ludwiczak

CEO SAFETY FIRST.COM

Manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, absolwent Collegium Da Vinci ze specjalizacją Service Design Thinking. Prelegent podczas konferencji "Technologie mobilne w przedsiębiorstwach". Projektuje i wdraża w przedsiębiorstwach innowacyjne rozwiązania. Na polski rynek wprowadzał min. serię o Harrym Potterze czy Igrzyska Śmierci.

Renata Promis

EXPERT DS. OCHRONY DANYCH

Administrator bezpieczeństwa informacji w podmiocie publicznym, inż. Bezpieczeństwo Systemów Informatycznych, Absolwentka Politechniki Poznańskiej, na kierunku informatyka. Ukończyła studia podyplomowe INP PAN specjalizacja„ Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji i inspektora ochrony danych osobowych”. Praktyk, od 2010 r. pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji, posiada ponad 20 letnie doświadczenie wdrażaniu i administrowaniu systemów informatycznych.

Tomasz Lewandowski

EXPERT DS. OCHRONY DANYCH

Doktor nauk prawnych, absolwent prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Administrator bezpieczeństwa informacji w podmiocie prywatnym. Specjalista w zakresie wdrażania ochrony danych osobowych w podmiotach publicznych i prywatnych. Autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu ochrony danych osobowych, prawa konstytucyjnego, ochrony praw człowieka oraz prawa międzynarodowego publicznego.

Ziemowit Domachowski

ARCHITEKT DS. IT

Informatyk, matematyk i pedagog. Konsultant z ponad 20-letnim doświadczeniem w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla administracji samorządowej oraz sektora przemysłowego. Doświadczony analityk i projektant dedykowanych rozwiązań informatycznych opartych na relacyjnych bazach danych w architekturze trójwarstwowej.